Football Manager 2021 – PREMIERA

  • by

Oficjalna premiera Football Managera 2021 odbędzie się 24 listopada 2020 roku! Gdzie kupić grę najtaniej, z dostępem do wersji BETA? Jakie są wymagania sprzętowe i na których platformach będzie dostępna nowa gra? I przede wszystkim – co nowego czeka nas w najnowszej odsłonie Football Managera?!

Rabat na nowego FMa z dostępem do wersji BETA

Jak co roku, sklep 2game przygotował dla naszej społeczności Football Manager Polska Scena wyjątkową zniżkę na grę Football Manager 2021. Dzięki niej otrzymamy pełną wersję gry, nową edycję Football Manager Touch oraz co najważniejsze – dostęp do wersji BETA, która ukaże się około 2 tygodnie przed datą premiery.


Aby skorzystać z promocji, po dodaniu gry do swojego koszyka i przejściu do rozliczenia, w polu “Discount Code” należy wpisać kod: FMPS. Dzięki niemu otrzymacie rabat w wysokości 10%.

>> KUP GRĘ FM2021 <<

Wymagania sprzętowe

Windows:

System operacyjny: Windows 7 (SP1), 8/8.1, 10 (Update 1903/May 2019 lub nowsze) – 64-bit
Procesor: Intel Core 2 or AMD Athlon 64 – 1.8 GHz +
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT or AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 7 GB

Mac OS X:

System operacyjny: 10.13.6, 10.14.6, 10.15.5, 11 – 64-bit
Procesor: Intel Core 2 Duo – 1.8 GHz +
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT or AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM macOS 10.14 and later requires Metal API: Version 1 macOS 10.13 requires OpenGL: Version 2.1
Miejsce na dysku: 7 GB

FM2021 na XBOX

Football Manager powraca na Xbox po raz pierwszy od sezonu 2007/08 wraz z Football Manager 2021 Xbox Edition.

Gra FM21 Xbox, która ma zostać wydana przed końcem roku, będzie tytułem Play Anywhere, co oznacza, że swoją karierę będziesz mógł prowadzić zarówno na Xbox One, jak i na komputerze z systemem Windows 10.

Wersja FM Xbox będzie wzorowana na serii Touch i została starannie przeprojektowana pod kątem optymalnej wydajności z kontrolerem Xbox. Konsole, na których będziesz mógł poprowadzić swój klub to Xbox Series X/S oraz Xbox One.

Premiera gry odbędzie się 24 listopada, a wersja BETA pojawi się okolicach 9-10 listopada. Sports Interactive zamieściło na swoich profilach społecznościowych minutowy trailer gry, który możecie obejrzeć powyżej.

ZAAWANSOWANE STATYSTYKI MECZU

Zarządzanie meczem nigdy nie było tak szczegółowe!

FM21 wprowadzi do gry znany współczynnik goli oczekiwanych xG, dzięki czemu otrzymamy zaawansowane statystyki, takie jak: historia meczu xG, mapa strzałów xG oraz poprawione heatmapy. Wykres mapy strzałów xG oceni jakość strzałów naszych piłkarzy z konkretnej pozycji w skali od 1 do 10.

SPOTKANIE REKRUTACYJNE

Kolejną nową funkcją jest spotkanie rekrutacyjne z Twoim asystentem lub dyrektorem ds. sportowych, który przedstawi Ci wykaz pozycji, na których drużyna potrzebuje wzmocnień.

Może wynikać to z braku odpowiednich piłkarzy, braku głębi, lub po prostu kiedy zawodnikom kończą się kontrakty, są wypożyczeni lub sprzedani.

MEDIA

Obsługa mediów to kolejna poprawka, z którą zmierzymy się w nowym Football Managerze.

W trakcie konferencji prasowych zobaczymy listę wszystkich obecnych dziennikarzy i ich pytania. Po kliknięciu w nazwisko jednego z nich, poznamy jego opinię na temat naszego managera. Naszym zadaniem od teraz będzie trzymanie dziennikarzy po swojej stronie, jednocześnie nie denerwując fanów, piłkarzy czy naszych szefów.

MOWA CIAŁA

Podczas rozmów pomiędzy naszym managerem a piłkarzem, otrzymamy informację na temat naszej mowy ciała przy wyborze odpowiedzi w kierunku zawodnika, a następnie zobaczymy reakcję drugiej strony.

Poprawka ta ma być pomocna w interpretacji i wyborze odpowiedniego sposobu komunikacji z konkretną osobowością w naszej drużynie.

POPRAWKI DNIA MECZOWEGO

Skład naszej drużyny w trakcie meczu zobaczymy od teraz za sprawą okienka w dolnej części ekranu.

Otrzymamy tam również informacje na temat kondycji piłkarzy, co pomoże nam podjąć decyzję o ewentualnej zmianie. Ponadto, poprawiony został wygląd porad przedmeczowych.

POZOSTAŁE ZMIANY

  • Kondycja piłkarzy będzie przedstawiana w formie czerwonych, żółtych lub zielonych serduszek, zamiast w sposób procentowy.
  • Otrzymamy nową licencję na drużynę Leicester City.
  • Najważniejsze momenty sezonu zostaną przedstawione na ekranie “Chwil do zapamiętania”.
  • Zyskamy możliwość skonsultowania z agentem dostępności jednego z jego piłkarzy.