FMPS.pl Newgen Fix 21-1

  • by

Moje doświadczenia z serią Football Manager doprowadziły mnie do wniosku, że w trakcie trwania rozgrywki, ta po kilku sezonach staje się przepełniona newgenami – czyli sztucznie wygenerowanymi piłkarzami – których potencjał i możliwości rozwoju są mocno przesadzone.

Dla przykładu, przeprowadzone przeze mnie symulacje na określonej ilości lig wykazały, że na początku rozgrywki w grze mamy ponad 300 realnych piłkarzy w wieku do 20 lat z potencjałem wyższym niż 149 punktów, natomiast liczba ta jest niemal PODWOJONA już w kolejnym roku za sprawą tzw. newgenów.

To skłoniło mnie do wydania pierwszej wersji długo wyczekiwanego przez Was dodatku, który ma za zadanie zniwelować to zjawisko. Po przeprowadzeniu kilku testów mojego –podkreślam – subiektywnego Newgen Fixa wyniki prezentują się obiecująco.

  • W normalnej rozgrywce po 5 sezonach pojawiło się 314 newgenów z potencjałem w zakresie od 149 do 158 punktów. Dzięki dodatkowi, liczba ta zmniejszyła się do 255 piłkarzy.
  • W zakresie 159 – 168, bez dodatku, po 5 latach mamy w bazie 94 zawodników, a po wgraniu Newgen Fixa liczba ta spada do 77.
  • W normalnej rozgrywce po 5 latach posiadamy 62 newgenów z potencjałem od 169 do 178 punktów, a dodatek niweluje tą liczbę do zaledwie 36.
  • Jeśli chodzi o newgenów z zakresu PA 179 – 188, bez dodatku mamy ich w bazie 20, a po wgraniu dodatku jest ich już tylko 8.
  • Najbardziej uzdolnionych, wygenerowanych piłkarzy z potencjałem minimum 189 w normalnej grze jest 6, a dodatek uszczupla tą liczbę do zaledwie 2 światowej klasy talentów

Instrukcja instalacji

1. Aby skorzystać z mojego Newgen Fixa, wystarczy POBRAĆ ARCHIWUM.

2. Następnie wypakowany z niego plik umieszczamy w folderze:

Dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2021/editor data

jeśli takiego nie posiadacie, należy go utworzyć.

3. Dalej przechodzimy do tworzenia nowej kariery i w prawym górnym rogu ekranu wybieramy opcje bazy danych i upewniamy się, że Newgen Fix jest zaznaczony.

 

Przypominam, że w nowego FMa możecie zagrać dzięki PROMOCJI, a więcej informacji na temat gry znajdziecie na stronie FMPS.pl, na mojej grupie na facebooku, na fanpage oraz na kanale Youtube.

 

Pobierz FMPS.pl Newgen Fix